Nový ročník libereckého přeboru odstartuje třemi zápasy o tomto víkendu. V úvodním kole nastoupí obhájce poháru VTJ Liberec proti nováčkovi soutěže, hokejistům z Varnsdorfu. Na programu je i souboj Predátorů z České Lípy proti HC Frýdlant. S dalším nováčkem HC Turnov 1931 změří síly domácí Lomnice. Doufejme, že do nového ročníku vstoupí naši hokejisté stejně dobře jako v pražském přeboru. Divákům, kteří zavítají na ZS v Lomnici, tak připraví hodnotný sportovní zážitek. Utkání začíná v neděli od 18.hodin.

Redakce, 16.10.2015
Nový ročník krajského přeboru Liberecka začíná s nováčkem z Turnova