Klub, 19.02.2024
Poslední kolo určilo konečné pořadí základní části a soupeře Lomnice do play-off.
L O M N I C E - Domácí výhra nad Frýdlantem nakonec znamenala "pouze" konečné 3. místo v tabulce. V napínavém závěru soutěže se z vítězství radují v Turnově, který zvládl dvouutkání s Varnsdorfem a využil zaváhání Jičína v České Lípě a uhájil těsný náskok před naším týmem. Play-off začíná již v pátek 23.2.. V repríze loňského play-off náš čeká opět HC Frýdlant a máme našemu soupeři co vracet.
Až poslední zápasy rozhodovaly o pořadí po základní části letošního ročníku Krajské ligy mužů. Lomnice v sobotu porazila Frýdlant a musela čekat na zaváhání soupeřů. Turnov zvládl obě utkání s Varnsdorfem a také čekal. Tentokrát na výsledek z České Lípy. Jičín sice dokázal v závěru vyrovnat, ale bod navíc v prodloužení získali domácí a vybojovali si konečné 4. místo a začátek play-off doma. Jičín tedy nakonec končí až druhý. Při stejném bodovém zisku rozhodla lepší bilance vzájemných zápasů. Lomnice zůstala o jediný bod třetí.
Dvojice pro čtvrtfinále play-off (hraje se na 2 vítězství).
3 HC Lomnice nad Popelkou - 6 HC Frýdlant
4 HC Česká Lípa - HC Gepardi Jablonec
Hraje se
1. zápasy v pátek 23.2. v Lomnici a České Lípě
2. zápasy v neděli 25.2. ve Frýdlantu a Jablonci
Případný 3. zápas ve středu 28.2. v Lomnici a České Lípě.
Semifinále play-off (hraje se na 3 vítězné zápasy)
1 HC Turnov -
2 HC Jičín -
Hraje se
1. zápasy v pátek 1.3.
2. zápasy v neděli 3.3.
3. zápasy ve středu 6.3.
Případné 4. zápasy v pátek 8.3.
Případné 5. zápasy v neděli 10.3.