Příští víkend naskočí hokejisté Lomnice po dvoutýdenní přestávce opět do zápasového zatížení. V sobotu 9.1. přivítají hokejisty pražských ledových klokanů. Bohemians půjde v tomto zápase o hodně. Případné vítězství nad lomnickými hokejisty by je přiblížilo k vysněnému play-off pražské soutěže. První utkání v letošním ročníku vyznělo však na neratovickém ledě pro lomnické hokejisty 4:7.

V neděli 10.1. nastoupí opět před domácím publikem k divácky atraktivnímu derby s HC Turnov 1931. Obě utkání mají naplánovaný začátek na 18.00.

. " />
Redakce, 02.01.2016