Jaromír Dlouhý, 31.01.2013
Sportovní den žáků 1.- 5. tříd základní školy na sněhu a ledu.
L O M N I C E - Na poslední den 1. pololetí připravili učitelky 1. stupně Základní školy TGM Lomnice n. P. ve spolupráci s Hokejovým klubem Lomnice n.P. "Sportovní den na sněhu a ledu". I přes velmi nepříznivé počasí posledních dní se podařilo zaměstnanci TSM Lomnice n.P. panu Noskovi proměnit hromady sněhu před zimním stadionem na nádherné sněhové klouzačky. V prostorách ZS pak na děti čekali malí brankáři lomnického klubu, kteří v plné zbroji čelili bezpočtu ran kluků i holek. Ledová plocha ZS se proměnila v jednu velikou hernu, která nejednomu z pamětníků připoměla dětské hrátky na rybníku Matoušák. Počasí se dnes také umoudřilo a tak celé dopoledne svítilo na děti sluníčko. Veselé, červeňoučké tváře dětí pak byly všem organizátorům nejlepší odměnou.