Jaromír Dlouhý, 24.04.2018
Start inline hokeje se blíží
L O M N I C E - Do nové sezóny inline hokeje vstoupí o víkendu A tým. První dva zápasy nás čekají na půdě Poličky a Hlinska. V letošním roce jsme účastníky I. ligy - divize střed. Ta se odehrávám především na Pardubicku, když 4 týmy mají domácí stadion v Chrudimi. Nechybí ani tradiční rival z Nové Paky. První domácí dva zápasy odehrají v neděli 6.5. od 13:00 a od 15:00 hod.
Mládežnický tým se zúčastní soutěže JERSEY 53 MČR starších žáků (ročník 2002 a ml.). Ta se hraje tradičně turnajově a účastní se ji chlapecké týmy Kladna, Hořovic, Černošic, Úhřetic a Lomnice, které doplní ženská družstva Úhřetic a Roller Storm Praha. První turnaj čeká na chlapce v neděli 6.5. v Hořovicích. Domácímu publiku se představí v neděli 10.06. 2018.