Lomnice - Hokejisté Lomnice vstoupí do nového ročníku pražského přeboru domácím zápasem s HC Slovan Louny už tuto neděli. Poprvé v této sezoně se představí na domácím ledě a hned je čeká tvrdý oříšek. Oslabený tým Slovanu sice v předehrávce obnoveného usteckého přeboru podlehl Roudnici 2:7, ale v Lomnici se očekává tvrdý souboj o první body. Zahajovací utkání je na programu v neděli 20. září v 18:00 hodin! Přijďte hokejistům vytvořit nejlepší možnou atmosféru a položte tak základní kámen k prvnímu vítězství!

Redakce, 18.09.2015
Start nové sezóny