Lomnice n/P - Souboj dvou loňských kvalifikantů o II. ligu je na pořadu již tuto neděli od 18. hodin na ZS v Lomnici n/P. Očekává se nejen vysoká návštěva diváků, ale i hodnotný sportovní zážitek. Oba soupeři jsou zatím neporaženými celky. Lze předpokládat, že bitva o první příčku bude jedním z nejkvalitnějších zápasů, které lze v Lomnici shlédnout. Neváhejte a přijďte podpořit naše hokejisty v těžkém boji. Budou Vás potřebovat.

Redakce, 23.10.2015
V přeboru Prahy se očekává velká bitva
V  přeboru Prahy se očekává velká bitva