Lomnice se po čtrnácti dnech v sobotu představí na domácím kluzišti. Soupeřem jí budou Predátoři Česká Lípa, předloňský vítěz Krajského přeboru Liberce. Letos však jejich výkony pokulhávají. Po 8 kolech mají na kontě pouhých 8 bodů, o dva méně než Turnov a Frýdlant, kteří okupují třetí a čtvrté místo. Jejich snahou je dostat se do finálové čtyřky, zaručující play-off. V minulém kole plně bodovali na ledě nováčka soutěže HC Varnsdorf. Zvítězili nejtěsnějším rozdílem 4:5. Lomnická družina po vypjatém zápase se Slavojem Liberec také plně bodovala a tím si upevnila vedení v základní části soutěže. Čeká nás tedy zajímavý zápas. Utkání začíná v sobotu 12.12. 2015 od 18. hodin. Nenechte si ujít utkání finalistů z předloňské sezóny a přijďte lomnické podpořit.

Redakce, 10.12.2015
V sobotu přijedou na lomnický led predátoři