Redakce, 02.10.2012
Víkendové sesazování lídrů tabulek? Přijede PSK a jedeme na Zbraslav.
L O M N I C E - O tomto víkendu čeká na lomnické hokejisty zajímavé dvojutkání. Nejprve vyzvou v sobotu předloňského mistra celek PSK Liberec, který zatím vládne Libereckému kraji a v neděli zajíždí na horkou půdu ZS Nikolajka, který je domovem HC Slavoj Zbraslav. Slavoj ZBRASLAV - rok založení klubu 1913 "kanada" od roku 1922. Do přeboru mužů se vrátili po 19 letech. V sezoně 1993/94 v jejich poslední sezoně mezi muži zaznamenali rekordní příděl branek v republikových soutěžích od I.ČLTK Praha, kde zápas skončil výsledkem 39:2. Současný kádr Zbraslavy, která se po dvou přesvědčivých vítězstvích, usadila na čele Přeboru Prahy je možné najít několik velmi zajímavých jmen. Branku hájí exligový Martin Altrichtr.