FS2, sobota 22.1.2011
TJ Bohemians Praha - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
4:9 (1:4,3:5,0:0)
Branky a nahrávky:12. Kos (Hlaváček), 24. Kaucký (Hlaváček), 36. Kaucký (Kos), 37. Fencl (Řeháček) - 3.Berka,5.Syrovátka (Hájek), 13. Hájek (Syrovátka, Bláha),15.Bláha (Bartoš), 22. Holoska (Kocourek), 23. Majdič (Hanyš), 25. Holoska (Bém), 31. Majdič, 37. Hájek (Bláha) . Rozhodčí: Jechoutek - Kokrment, O´Brien . Vyloučení:3:2 navíc Doležal (LO) 10 min . Využití:0:2 . V oslabení:0:0 . Diváci:80 . Střely na branku: . Průběh utkání:0:2,1:2,1:6,2:6,2:8,4:8,4:9 .
TJ Bohemians Praha: Vála - Vála, Jeníček, Doskočil, Koumal, Kos, Žák, Březina, Kaucký, Cetl, Fencl, Řeháček, Hlaváček
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Skákalík (41. Pivrnec) - Bartoš, Kocourek, Bém, Karásek, Semecký, Doležal - Hájek, Bláha, Syrovátka - Junek, Holoska, Berka - Šulc, Majdič, Hanyš

Komentář k zápasu

Do Tesla Arény jsme si jeli pro body. Již minulé utkání v této hale ukázalo, že našim hráčům velké kluziště svědčí. Do první řady se vrátil uzdravený David Bláha a do druhé Jirka Junek ml..

Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 3. minutě se prosadil Tomáš Berka, kterému připravil pozici Junek 1:0. V 5. minutě zvýšil kapitán Jakub Syrovátka na 2:0, když těžil z útočného výpadu Hájka. Domácí snížili na 2:1, když přehráli naší třetí řadu. Odpověď Lomnice přišla rychle a hned následující střídání Jakub Hájek zvýšil na rozdíl dvou branek 3:1. V 15. minutě pak při dalším střídání první řady úřadoval David Bláha 4:1.

Kdo z diváků se zpozdil po občerstvení na začátku druhé části, nestačil se po svém příchodu divit. Za necelých pět minut padly 4 branky, z toho 3 do domácí sítě, když se prosadili Martin Holoska 5:1, Milan Majdič 6:1 a znovu Martin Holoska,který odpověděl na domácí snížení 7:2. V polovině utkání přidal Milan Majdičsvou druhou branku 8:2. Domácí využili, že Lomničtí přestali hrát a snížili dvěma rychlýmy výpady na 8:4. Jakub Hájek uklidnil hosty svoji druhou trefou 9:4.

Do třetí části nahradil v brance Lomnice Skákalíka Pivrnec a od prvních chvil se měl co otáčet. Domácí se nechtěli smířit s krutou porážkou a zle Lomnici zatápěli. Po několika závarech před naší brankou i Lomnice pochopila, že lajdácký výkon nestačí a hru vyrovnala. Svůj náskok si nakonec dokázala uhájit a přivézt cenné tři body.