KV1, neděle 20.2.2011
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Strakonice
3:8 (1:1,2:4,0:3)
Branky a nahrávky: 12. Kotas (Doležal), 30. Kotas (Doležal), 35. Bláha (Hájek, Syrovátka J.) - 8. Černý, 22. Černý, 24. Kozma, 27. Hřebíček, 38. Pitel, 50. Pitel, 51. Černý, 55. Procházka. Rozhodčí: Kareš - Maštalíř, Šmika. Vyloučení: 8/9 navíc Doležal (LO) 10+TH. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 312. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1,1:1,1:4,3:4,3:8.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Skákalík - Bartoš, Karásek,Vágenknecht, Doležal, Semecký - Syrovátka J., Bláha D., Hájek - Majdič, Šulc, Kotas - Junek, Matěja, Syrovátka L.
HC Strakonice: Špiler - Kovář, Hřebíček, Velíšek, Kloud, Procházka, Oranský, Papež, Šulčík, Pitel, Kadlec, Samek, Hora, Černý, Procházka, Kozma, Papež, Binder, Křivanec

Vzájemné zápasy

KV1 | Lomnice - Strakonice 3:8
KV3 | Strakonice - Lomnice 9:2

» všechny zápasy

Komentář k zápasu

Hned druhý den po utkání v České Lípě nás čekal start do kvalifikace o II. ligu. V domácím prostředí jsme přivítali Přeborníka Jihočeského kraje HC Strakonice. Domácí měli v nohách těžký zápas v České Lípě a v hlavách respekt k silnému soupeři. Přesto dokázaly ve 12. minutě v přesilovce vyrovnat Janem Kotasem na 1:1. a ve 30.minutě opět dorážkou Jana Kotase a ve 35. minutě brankou Davida Bláhy držet přijatelný výsledek. Tři branky v závěrečné desetiminutovce a zbytečné vyloučení Doležala kalí dojem z pěkného utkání.