3M2, neděle 13.3.2011
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Jičín
5:6p (3:2,2:0,1:2,1:0)
Branky a nahrávky:11. Holoska (Karásek), 16. Abrahám (Holoska,Berka), 19. Bláha (Hájek, Syrovátka), 48. Abrahám, 65. Abrahám - 5. Mizera (Abel), 12. Haken (Kollman,France), 22. Haken (Novotný), 40. Novotný (Mizera), 45. Abel (Pivinský), 56. Kollman (Haken). Rozhodčí: Wágner - Bosák, Novák. Vyloučení: 7/10. Využití: 1:0. V oslabení:0:0. Diváci: 193. Střely na branku: 36:19. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:2,3:2,3:5,4:6,4:6 prodl. 1:0.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Skákalík - Doležal,Kocourek, Zeman, Abrahám - Holoska, Berka, Karásek - Stránský, Semecký,Vágenknecht - Hájek, Bláha D., Syrovátka J. - Junek
HC Jičín: Žemlička - Starý, Buchar, Novotný, Hanzlík - Kollman, Haken, France - Mizera, Pivinský, Abel - Matějka, Winter, Lukáč

Komentář k zápasu

V dramatickém utkání vyšel hostujícímu Jičínu začátek a závěr utkání. Domácí dokázali otočit z 1:2 na 3:2, pak se ale věnovali více soupeři a tomu pomalá hra vyhovovala. Rozhodující moment přišel v závěru třetí třetiny. Hostující obránce novotný byl v čase 59:49 vyloučen za zdržování hry. Domácí si tak do prodloužení přinesli přesilu jednoho hráče. Přesto mohl Jičín rozhodnout, když po chybě Zemana ujížděl sám na Skákalíka Jičínský útočník, jeho zakončení však snončilo nad naší brankou. Naopak rána Lukáše Abraháma skončila v brance Jičína. Po skončení utkání převzal Pavel Skákalík dres s číslem 40 a dárkový koš, jako poděkování za dlouholeté služba a předčasnou gratulaci k jeho životnímu jubileu. Následně převzali domácí hráči z rukou předsedy STK ČSLH Libereckého kraje Jaromíra Dlouhého a předsedy KR ČSLH Libereckého kraje Lubomíra Gergelyho bronzové medaile.