Klub, 15.01.2024
Černý víkend mužů. Dvě porážky komplikují postavení v tabulce před play-off.
L O M N I C E , J A B L O N E C - Páteční dohrávka nezastihla náš tým ve formě. Hlavně začátek zápasu byl tragický a bohužel se situace opakovala i v neděli. Nedá se nic dělat, takový je sport. Je potřeba se rychle oklepat. Již vsobotu přijede Česká Lípa.
Páteční, dvakrát odložený zápas, začal pro hosty snově. V čase 1:10 vedli již 0:2. Naši hráči se i nadále snažili, ale branky střílely hosté. Nejblíže návratu do utkání jsme byli v polovině 3. třetiny, kdy Jirka Junek snížil na 3:4, ale další chyba znamenala obdrženou branku, která rozhodla.
Nedělní utkání začalo podobně jako páteční. V čase 3:40 0:3. Přestože se našemu mužstvu nedá odepřít snaha, domácí dávali branky až příliš snadno. Vítezstvím se nám přiblížili v boji o 4. místo v tabulce a zajistili si lepší bilanci vzájemných zápasů.
Sobotní domácí duel s Českou Lípou tak bude opět důležitý v boji o nasazení do play-off.