Klub, 13.01.2014
Lomnice zakončila základní část KPPM vítězstvím a drží 2. místo. Za týden začíná nadstavba o titul Přeborníka Prahy.
P R A H A - I poslední utkání základní části soutěže Lomnice zvládla. O výsledku rozhodlo především prvních 10 minut 2. třetiny, kdy Lomnice vstřelila 5 branek a odskočila na 1:6. Černou kaňkou na utkání je zranění Honzy Kinčla, který po nárazu domácího borce skončil v Motolské nemocnici. Honza je naštěstí mimo ohrožení života a byl propuštěn do domácího léčení, ale sezóna pro něj zřejmě skončila. Finálová skupina začíná již příští týden. Do finálové skupiny si kluby přenášejí získané body i skóre z celé soutěže.