Klub, 22.02.2024
DHL EXTRALIGA JUNIORŮ 26. 2. 2024 od 17:30
Derby v Lomnici nad Popelkou

V Lomnici se chystá další hokejová událost!

Bílí Tygři v rámci mládežnické spolupráce s naším klubem pořádají extraligový zápas juniorů.

Už loni se ukázalo, že Lomnice hokejem žije - na souboj s Pardubicemi dorazilo přes 300 fanoušků! Dokážeme letos toto číslo překonat?

Na programu bude kromě samotného zápasu i doprovodný program. Těšit se můžete na tygřího maskota, fanshop s tygřím merchem a oblíbenou McDonald´s Tygří Trefu. Zájemci si můžou vyzkoušet virtuální Sense Arenu, kterou liberecký A-tým i jeho mládež používá v tréninku, nebo si procvičit ovládání hokejky na interaktivní desce. V soutěžích se bude hrát i o vstupenky na domácí zápasy A-týmu Bílých Tygrů!

Hlavním tahákem je ale samozřejmě hokej. Tradiční derby s Mladou Boleslaví slibuje napínavou podívanou. Play-off se blíží a Liberec s Boleslaví jsou tabulkově sousedy a oba soupeři se chtějí do play-off dostat co nejlépe.

Přijďte podpořit liberecké mladíky! Vstupné je 50 Kč.