Škola bruslení.

Hokejový klub Lomnice nad Popelkou rozjíždí Nový projekt na podporu pohybových aktivit dětí v Lomnici nad Popelkou a okolí – ŠKOLU BRUSLENÍ. Hlavním mottem Školy bruslení je „naučíme Vaše dítě mít radost z bruslení“.  Škola bruslení je určena pro děti od 4 do 10-ti let. Ve škole bruslení naučíme bruslit úplné začátečníky, nebo můžeme zdokonalit bruslení mírně pokročilým. Výuka bude probíhat zábavnou formou. Děti budou učit zkušení trenéři ledního hokeje pod vedením hlavního trenéra náboru Richarda Lukáče.   Cena: 600,- za 10 lekcí.

Každý čtvrtek od 15:00 hod.. zimní stadion v Lomnici nad Popelkou.

Termíny: Říjen – 17.,24.31.  Listopad – 7.,14.,21.,28. Prosinec – 5.,12.,19.

Poslední lekce v sobotu 21.12. bude zakončená karnevalem s překážkovou dráhou a odměnou pro všechny!

Vybavení: Brusle, helma (lyžařská), rukavice mohou být zimní.  V případě, že nemáte brusle, klub Vám může brusle zapůjčit. Nabízíme možnost vyzvednutí dítěte ve školce/družině, po individuální domluvě.

Přihlášky na e-mailu: mladez@hclomnice.cz,  Richard Lukáč, Tel.: +420 604 438 354