Lomnice - Ani přes drtivou převahu lomničtí na body v dohrávce čtvrtého kola nedosáhli. Vstup do zápasu měli hosté výborný. Již po devíti sekundách vedli po brance veterána Bauera. Domácí sice hráli po zbytek první třetiny na polovině soupeře, ale branku soupeře nezdolali. Ve druhé části hry v přesilové hře dokázali vyrovnat a na jejím konci šli i do vedení. V závěrečné třetině tlak na českolipskou branku narůstal, ale bez gólového efektu. Naopak hosté ze dvou ojedinělých útoků dvakrát potrestali nepozornou obranu a dostali se zpět do jednogólového vedení. Tlak domácích gradoval při závěrečné power-play. Hosté se ubránili a odvážejí všechny body do České Lípy.

Redakce, 11.11.2018
Dohrávku Lomnice prohrála