Lomnice/Jaroměř - O víkendu musel dorost oba své zápasy vyhrát, aby měl jistotu druhého místa ve finálové skupině o postup do extraligy. To se jim povedlo a skončil ve velmi vyrovnané konkurenci na druhém místě.

Redakce, 09.03.2020
Dorost skončil druhý

V sobotním zápase na domácím ledě nejprve dorostenci porazili Hronov 5:2. V neděli vyhráli i v Jaroměři 6:1. Tím získali celkově 51 bodů a jistotu druhého místa bez ohledu na vyýsledky jejich soupeřů, Hronova a Žďáru nad Sázavou se 48 body. O extraligu bude usilovat Kolín, který získal o čtyři boby více a s 55 body skupinu vyhrál. Ani v individůálních statistikách se naši dorostenci neztratili. Štěpán Vyhlídko skončil celkově druhý. Ze čtyřiadvaceti zápasů nasbíral 48 kanadských bodů za 21 branek a 27 asistencí. V první desítce se na sedmém místě umístil Ondřej Rydval s 32 body (13+19) v 19 zápasech finálové části soutěže.
VŠEM HRÁČŮM I REALIZAČNÍMU TÝMU DOROSTU GRATULUJEME!