Lomnice - Na první zápas roku 2020 zavítal na lomnický stadion Slavoj Liberec. Utkání 1. kola nadstavby o play-off přineslo vyrovnaný souboj mezi oběma týmy, nakonec se rozhodovalo až v samotném závěru, ze kterého vyšli šťastněji domácí hokejisté.

Redakce, 13.01.2020
Dramatický závěr se Slavojem

Lomničtí měli téměř po celý zápas mírnou převahu, ale na vstřelení svých branek se rozhodně více nadřeli. Závěr zápasu tentokrát zvládli a oplatili tak soupeři porážku z posledního zápasu minulého roku, kdy padli v prodloužení. Další utkání sehraje Lomnice na domácím ledě 18.1 v 18:00.