Lomnice n/P, Louny - lomničtí deklasovali Varnsdorf a o den později prohráli vysoko v Lounech. Zatímco první víkendový den jim vše na co šáhli vyšlo, v neděli to bylo naopak.

" />
Redakce, 24.10.2016
Dva zápasy jako den a noc

V prvním zápase proti Vansdorfu šli sice do vedení hosté, když se do úniku dostal Řehák a samostatný nájezd zakončil, ale poté přišel drtivý tlak domácích. Března ve Vansdorfské brance se překonával. Kalfiřt ho však pět minut před koncem třetiny překonal a totéž se povedlo Junkovi šest sekund před odchodem do kabin. Ve druhé třetině už Března nestačil udržet drtivý tlak a po páté inkasované brance svou svatyni opustil. Skóre postupně narůstalo až do stavu 11:2, kdy bylo nařízeno trestné střílení. Do branky se vrátil Března. Junek svůj nájezd proměnil. Na konečných 13:2 upravil skóre Kalfiřt, který byl u úvodního a závěrečného gólu. Čtyři branky a dvě asistence v zápase zaznamenal Kedršt.

Nedělní zápas se vyvíjel zcela opačně. Na světelné tabuli svítilo 10:07 a Lomnice prohrávala již 3:0. V brance vystřídal Duláka Mrázek, ale i ten po dvou minutách inkasoval po kombinaci domácích do prázdné branky. Lounští hokejisté hosty přehrávali. Těsně v závěru třetiny Kedršt snížil na 4:1. Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil a domácí zvýšili náskok na až na 7:1. Do branky se vrátil Dulák. Kotula snížil na 7:2. Ve třetí třetině Kedršt snížil na 7:3, ale to bylo vše. Domácí přidali dva góly a zaslouženě vyhráli vysoko 9:3.

Ohasy trenérů : Martin Knap

"K tomu se nedá moc dodat. V sobotu jednoznačný zápas a v neděli bohužel taky."