Klub, 04.04.2012
Hokejová školička poprvé v historii klubu na turnaji
Č E S K Á L Í P A : V sobotu 24. března se družstvo HC Lomnice složené z účastníků letošní hokejové školičky bruslení zúčastnilo svého prvního hokejového turnaje. Poprvé ve více jak 90-ti leté historii lomnického hokeje vyslal klub na turnaj družstvo složené z hráčů, kteří ještě nechodí ani do školy. V turnaji jsme změřili hokejové dovednosti v základní skupině s družstvy HC Slovan Ústeční Lvi, HC Draci Bílina, HC Slovan Louny. V utkání o konečné umístění pak sehráli vyrovnanou bitvu s mladým družstvem finalisty extraligy HC Kometa Brno. Družstvo vedené trenéry Josefem Janů ml. a Jaromírem Dlouhým nastoupilo v sestavě: Matěj Dlouhý - Lukáš Langner, Vojtěch Mizera, Martin Dufek, Jakub Dubský, Ondřej Kotyk, Marek Raška, Marek Láska, Josef Hubačík, Libor Pokorný a Vojta Plšek.