Lomnice n/P - Lomnická výhra nad Kobrou se nerodila lehce. Začátek zápasu domácím vyšel, když Lukáš Syrovátka se po přihrávce Jaroslava Kedršta dostal sám před brankáře hostí a otevřel skóre střelou k levé tyči. Hosté po obdržené brance převzali iniciativu a po chybě domácí obrany o tři minuty později vyrovnali. Do konce první třetiny byli hráči z Prahy střelecky daleko aktivnější. Ve druhé části se tlak soupeře ještě více vystupňoval. Výsledkem jejich snažení byl gól v síti domácích ve 33.minutě. Modrobílým se podařilo vyrovnat o pět minut později. Jaroslav Kedršt po ztrátě kotouče v útočném pásmu šel okamžitě napadat a dokázal jej vybojovat. Knap vystřelil z pozabranky a trefil zezadu beton brankáře hostí a ten si srazil puk do brány. I po druhé třetině se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2. Obrat zápasu přišel ve 45. minutě. Domácí úspěšně ubránili dvojnásobnou početní nevýhodu a při hře 4-5 pronikl až před branku soupeře výborně hrající Vladimír Martinec. Jeho střelu hostující brankář pouze vyrazil před sebe a Jaroslav Kedršt ji uklidil do brány. Za necelé další dvě minuty Lomnice vedla už rozdílem 3 branek. Nejdříve skóroval Jiří Junek po přihrávce kapitána Jakuba Syrovátky. Vzápětí přidal pátý gól Jaroslav Kedršt. Pražané ještě dokázali snížit po dvou minutách hry na rozdíl dvou branek, ale to bylo však z jejich strany vše. Konečnou podobu výsledku stanovil David Knap, který v poslední minutě vstřelil gól po ideální přihrávce Radka Lemfelda.

" />
Redakce, 11.10.2015
Kobra Lomnici neuštkla

Ohasy trenérů : Martin Knap

Dnes to bylo vydřené vítězství. Síla týmu se však ukázala, když jsme museli zápas otáčet z nepříznivého stavu 1:2. Rozhodujícím momentem se paradoxně stala situace, kdy jsme hráli ve třech proti pěti. Tuto početní nevýhodu jsme ubránili a v oslabení o jednoho hráče se nám podařilo dokonce skórovat. V dalších dvou minutách jsme ještě dva góly přidali a pak již jen zápas kontrolovali. Kluci podali bojovný výkon a my společně s Jirkou Novákem a Jardou Holcem můžeme být na své svěřence právem hrdí. Začátek sezóny nám vyšel zatím na výbornou. Je však potřeba zůstat stát nohama na zemi. Jednak téměř všechny zápasy jsme hráli doma a silní soupeři z loňské finálové čtyřky nás teprve čekají a zadruhé náročné dvojzápasy obou přeborů najednou začnou za čtrnáct dní, což nás bude stát hodně sil. My však klukům věříme, že to zvládnou.