Klub, 11.11.2021
Lomnice hostila regionální výběr talentů
L O M N I C E - V neděli 7.11. jsme na našem ledě pomohli uspořádat regionální výběr talentů ročníků 2009 a 2010. Hlavními organizátory akce byli trenéři žáků z Jičína (Jan Plíšek) a Lomnice (Jakub Němec). Výběru se účastnili nejlepší hráči z okolních klubů. O kvalitě kempu svědčí i účast hráčů z Mladé Boleslavi. Celkem se na ledě potkalo 21 hráčů a dva brankáři. Lomnický klub dodal 7 hráčů (Josef Hladík, Filip Němec, Vilém Mach, Marek Janda, Jan Zembol, Antonín Mizera, Kryštof Pěnička) a brankáře (Marek Lhota).
Na sraz bylo potřeba si přivstat. Úvodní rozcvičení proběhlo už v 7:40. Od 8:30 do 9:30 byl na ledě k vidění trénink zaměřený na herní situaci 1 na 1. Motivace předvést co nejlepší výkon nikomu nechyběla a tak bylo k vidění maximální úsilí po celých 60 minut. Následovala jednotka v tělocvičně zaměřená převážně na odrazovou sílu. Po obědě přišlo na očekávané utkání. Hrálo se v lomnických dresech. Bílý proti modrým. Určitá míra nesehranosti byla nahrazena bojovností maximálním nasazením a skvělými dovednostmi jednotlivců. I naši hráči byli vidět a ukázali, že máme v Lomnici šikovné a nadějné hokejisty, kteří mají potenciál se stále zlepšovat a je jen na nich kam až mohou ve své kariéře doputovat. Všech 5 aktivních trenérů si velmi pochvalovalo přístup dětí a jednohlasně se shodli: "velké potěšení trénovat takovou skupinu nadějných mladých hokejistů". Další podobné setkání je plánované ještě před Vánocemi, tak aby se stihlo zrealizovat i nějaké utkání s kluby z větších měst. Fotogalerie z akce ZDE.