Frýdlant/Lomnice - Poslední kolo základní části bez naší účasti rozhodlo o semifinálových dvojicích play-off. Turnov nedokázal porazit Liberec a jde na suverénní Jičín. Lomnice skončila třetí a jde na druhý Frýdlant.

Redakce, 25.02.2020
Lomnice jde do play off ze třetí příčky na Frýdlant

Základní část je ale rázem zapomenuta, protože teď začíná play-off. První semifinále se hraje na hřišti lépe postaveného celku. Vyřazovací soutěž se hraje na tři vítězná utkání. Začínáme již tento pátek. Utkání ve Frýdlantu začíná v 19:15 hodin. Další zápas v neděli 1.3. na domácím ledě od 18:00. Třetí venku ve středu 4.3. od 19:00 hodin. Případné další dva možné zápasy v pátek a neděli.

Přijďte podpořit naše hokejisty.