Turnov - Dva slepené góly v prostřední části hry rozhodly o vítězství domácích v prvním vzájemném souboji dvou rivalů." />
Redakce, 22.10.2017
Lomnice první derby v Turnově prohrála

Turnov měl lepší vstup do zápasu a jen zásluhou brankáře Duláka svítil na tabuli bezbrankový stav. Díky vyloučením domácích se dostali do šancí i lomničtí. Brankář Fikrt na druhé straně udržel čisté konto a do kabin se po první třetině šlo s nulovým výsledkem.

Lomnice ve druhé třetině měla větší počet střel na domácí branku, ale prvního gólu se dočkali hráči Turnova. Ve 23. minutě tečoval P.Zákoutský Zbrojovu střelu od modré. V 38. minutě Maděra v situaci dva na jednoho ideálně našel Isacha a ten zvýšil na 2:0. Další střídaní Turnov skóroval potřetí. Trochu se štěstím se trefil J.Šimůnek.

Do třetí třetiny šel Turnov v dvojnásobné početní výhodě. Dvě sekundy před jejím vypršením ji využil J.Zákoutský přesnou střelou do pravého horního rohu Dulákovi branky. Lomnice před koncem snížila Danielem Knapem na konečných 4:1.

Příští pátek sehraje Lomnice doma od 19.00 pohárové utkání s Novou Pakou.