Jaromír Dlouhý, 22.12.2014
Lomnice zvládla koncovku utkání a vyslyšela skandování fanoušků.
L O M N I C E - Poslední letošní duel Přeboru Prahy začal pro domácí výborně. Celou první třetinu byli lepším týmem a po zásluze získali dvoubrankové vedení. Hosté však nesložili zbraně a ve druhé části otočili skóre utkání. S Lomnicí to vypadalo zle nedobře, a to hlavně v pasáži dvou dlouhých oslabení 3 proti 5. Hosté si ale větší náskok nevypracovali a tak se šlo do kabin za stavu 3:4. Do třetí části nastoupila Lomnice jako vyměněná a již za 37 sekund kapitán Jakub Syrovátka vyrovnal. Hosté našli ještě jednu skulinu v obraně Lomnice a ve 42. minutě opět vedli. Lomnice se však stále častěji usazovala před brankou Loun a svým tlakem si vynutila fauly hostí. Když pak v 52. minutě Srb podkopl Martince a vyfasoval trest 5+OK naskytla se Lomnici příležitost k vyrovnání. Lomnice hnána do boje skandováním fanoušků dala za 5 minut Srbova trestu 4 branky a rozhodla utkání. Domácí fanoušci se nakonec dočkali i kýžené desítky. Rok tedy končíme na bronzové příčce.