Lomnice n/p Zklamání z výsledku finále o hokejového mistra kraje, v němž Turnov v pátek porazil Lomnici znovu 6:3. Lomničtí se však utěšují, že dostanou novou příležitost získat titul zpátky za rok.

Redakce, 12.03.2018
Lomnický hokej hrál Turnov

Jsme po titulu podruhé druzí v soutěži. A soudě podle toho, jak jsme hráli v Turnově a Lomnici, je to naše místo. Naše úroveň. Akceptujme to. A vyvoďme si z toho závěry.
Ještě po první třetině nebyl důvod propadat beznaději, Lomnice bojovala a zdálo se, že může zlomit zápas ve svůj prospěch. Ale místo toho se projevily slabiny, drobné prohry vyústily ve skóre na tabuli a tažení za titulem skončilo.

Bylo to Turnovské finále, lomnický brankář Martin Dulák a jeho spoluhráči nijak nedokázali čelit soupeři, a tak na titul nedosáhli. Turnov předvedl Lomnici mistrovskou úroveň. Navíc turnovští dobře věděli o lomnické slabině v obraně a byli připraveni bít Lomnici agresivní útočnou hrou. Lomnice sice také měla trumfy, ale úspěch by vyžadoval od hráčů sehrát nejlepší zápasy v sezóně.
Ale ani výsledek dvakrát 3:6 není důvodem rvát si vlasy a křičet o beznadějném rozdílu třídy oproti Turnovu. Stačí si vzpomenout, kde byl lomnický hokej před pěti lety. Finále bylo pro většinu hráčů už páté v řadě - a při tom prvním play-off v roce 2013, s Frýdlyntem, Lomnice ani nedojela do play off a skončila už v předkole. Tehdejší 5. místo bylo opravdovým dnem, zatímco teď naši borci prohráli až ve finále a mají před sebou perspektivu.

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za podporu, přízeň a letos také za věrnost, kterou jste našemu týmu projevili v právě skončené hokejové sezóně 2017/2018.
I přesto, že jsme na titul nedosáhli a rozhodně jsme si nenaplnili své cíle, stále jsme se mohli spolehnout na skvěle fungující zázemí a výbornou hokejovou atmosféru díky fanouškům. Tyto dvě věci významně pozvedaly náš tým ve chvílích, kdy se nedařilo.
Byť máme za sebou trpký konec sezóny, díky Vaší podpoře jsme ji mohli odehrát bez jiných starostí, než těch hokejových.
Věříme, že nám zachováte přízeň i v sezóně nadcházející.