Klub, 09.04.2019
Mladší žáci úspěšní na turnaji v České Lípě.
Č E S K Á L Í P A - Mladší žáci našeho klubu se 29.-31.3. zúčastnili turnaje hráčů ročník 2007 "O pohár města Česká Lípa".
Naši mladí hokejisti cestovali do dějiště turnaje již ve čtvrtek 28.3., když svůj turnajový "stan" rozbili v Rekreačním areálu AERO v nedalekých Holanech. Každý víkendový den na nás čekala výzva v podobě dvou utkání. V pátek čekala na lomničáky první utkání. Výborný vstup do turnaje znamenala výhra nad domácí Českou Lípou 2:0. V odpoledním duelu jsme dokázali udolat 3:2 Barony z Opočna a po pátku měli "splněno". Sobotní program se nám podařilo zahájit opět vítězně, když jsme zdolali 4:0 Mariánské Lázně. Odpolední program nabídl napínavé podkrkonošské derby, ve kterém jsme těsně podlehli 0:1 Stadionu Vrchlabí. Zaplašit chmury z první porážky v turnaji jsme se vydali do místního bazénu, kde se kluci na skluzavkách a tobogánech rychle oklepali. Přesto již začínala být znát únava z náročného programu, kterou umocnila i o jednu hodinu kratší nocí ze soboty na neděli. Díky skvělému servisu zaměstnanců areálu AERA Holany na čele s neúnavným majitelem Davidem Chmelem se nám však rychle vracela energie do těl. Do nedělního programu jsme vstoupili porážkou 2:6 s pozdějším vítězem HC Poděbrady. Porážka nám však přinesla novou motivaci. Před posledním duelem celého turnaje s HC LEV Benešov byla matematika jasná. Dosud vedoucí celek turnaje měl vítězství na dosah. Stačilo jediné, udolat odhodlané lomnické hokejisty, kteří toužili po medaili. Napínavý duel skončil senzačním vítězstvím Lomnice 5:2 a turnaj vyvrcholil v krásné atmosféře. Lomnice získala vytoužený bronz, na Benešov zbylo jen sportovní zklamání a konečné 4. místo. Pořadí turnaje:
1. HC Poděbrady
2. HC Stadion Vrchlabí
3. HC Lomnice
4. HC LEV Benešov
5. HC Baroni Opočno
6. HC Česká Lípa
7. HC Mariánské Lázně.
Poděkování za vzornou reprezentaci klubu i města Lomnice nad Popelkou patří hráčům Dominik Frencl, Ondřej Dub, Karel Macháček, Ondřej Kysela, Antonín Mizera, Jakub Hradecký, Jaromír Škopán, Martin Zembol, Pavel Zahrádka, Filip Koňák, Filip Mašek, Maxim Vitkovič, Damián Kavalír, Sebastián Mizera, David Mikule a Jiří Dufek. Realizační tým družstva: trenéři Jaromír Dlouhý a Daniel Mizera, vedoucí družstva Ladislav Škopán a kustod Aleš Hofman.