Sestava Lomnice: Vinklář (21. Pivrnec, 41. Mrázek) - Lemfeld, Rudiš, Karásek, Syrovátka J. - Junek, Syrovátka L., Kinčl, Martinec - Matěja, Maryška, Král, Košťák. Trenér J. Novák st. " />
Jaromír Dlouhý, 20.05.2013
Premiéra inline hokeje na výbornou
L O M N I C E - K historicky prvnímu utkání v inline hokeji nastoupili v rámci dne otevřených dveří domácí "hokejisté" proti BK Mladá Boleslav. Na nově položené inline ploše proběhl v neděli den otevřených dveří. Dopoledne přilákal k návštěvě nadšence inline bruslení. Poté se na ploše objevili mantinely oddělující florbalové hřiště a mladí hokejisti s florbalisty sehráli přátelské zápasy ve florbalu. Vrcholem byl zápas v inline hokeji. Domácí si ke své premiéře pozvali celek BK Mladá Boleslav, který sestavil bývalý hráč Lomnice a nadšený inline hokejista L. Franc a v jehož barvách se objevilo několik hokejistů Mladoboleslavského béčka či Jičína. Úvodní buly utkání vhodil starosta města Lomnice n.P. pan Vladimír Mastník. Hosté zahájili utkání náporem a dlouho vedli. Větší počet domácích hráčů nakonec slavil úspěch a závěrečným tlakem přestřílel Boleslavské 17:8.