Jaroměř – Starší žáci reprezentovali náš klub na mezinárodním turnaji a rozhodně se neztratili. Turnaj s účastí deseti mužstev z Německa, Slovenska a Česka, rozdělených do dvou skupin po pěti byl tečkou za úspěšnou sezónou této kategorie. Čtyřdenní bitvu zahájili těsnou porážkou s Berounem 4:5, která je v konečném účtování mrzela nejvíce a stála možnost hrát o medaile. V druhém čtvrtečním utkání porazili loňského vítěze turnaje německý Jungadler Mannheim 3:1. V pátek prohráli 3:5 s Bratislavou, a vysoko porazili Jiskru Partizánské 6:1. V základní skupině skončili třetí a postoupili do malého play-off o 5. až 8. místo, které ovládli. Nejprve porazili 3:2 na samostatné nájezdy Prievidzu a v boji o pátou příčku porazili HK Levice 5:4. Na velmi silně obsazeném mezinárodním turnaji obsadili pátou příčku. Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.

Redakce, 03.04.2017
Starší žáci na mezinárodním turnaji pátí