hc lomnice nad popelkou
Redakce, 19.11.2018
Třetí těsná prohra v řadě
Třetí těsná prohra v řadě

Česká Lípa, Lomnice - Lomničtí hokejisté nejprve v sobotu prohráli v odvetě na ledě predátorů. V neděli na domácím ledě ztratili vedení s Libercem a prohráli v prodloužení.

V sobotu náš tým třikrát vedl o jednu branku, ale nikdy si vedení nedokázal udržet na delší dobu a vzápětí inkasoval. Do třetí třetiny se šlo za nerozhodného stavu. O vítězství domácích rozhodla individuální chyba v obraně v osmé minutě poslední části hry a ani závěrečná hra bez brankáře nepřinesla vyrovnání.

V neděli hráli lomničtí v domácím prostředí. V první třetině Liberec přehrával Lomnici a šel do jednobrankového vedení. V polovině zápasu přidali hosté druhý gól a uspokojeni dvoubrankovým vedením polevili v aktivitě. Toho využili domácí, zlepšili pohyb a třemi brankami do konce třetiny utkání otočili. Na začátku třetí třetiny přidali další a poprvé v utkání měli dvougólový náskok. Stejně jako v sobotu ovšem ihned inkasovali. O dvě minuty později při úspěšném napadání získala Lomnice znovu dvoubrankové vedení. Toto vedení trvalo do vyloučení domácího kapitána v padesáté druhé minutě. Nabídnutou přesilovku Slavoj ihned využil a o minutu později vyrovnal střelou od modré čáry. V prodloužení domácí nevyužili přečíslení dva na jednoho ani dvakrát tři na jednoho. Naopak z těchto dvou šancí, šli na druhé straně do dvou samostatných úniků hosté. První nájezd domácí brankář chytil, ale druhý už zkušený liberecký kapitán proměnil.