Klub, 09.01.2023
Tygří juniorka poprvé zavítá do Lomnice! Ve čtvrtek se zde utká s Dynamem
Liberec - Juniorka Bílých Tygrů v posledních letech pravidelně odehrává vybrané domácí zápasy v dalších městech v Libereckém kraji. Ve čtvrtek 12. ledna se premiérově představí na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou, kde v rámci 39. kola přivítá Dynamo Pardubice. Zápas startuje v 17:00, diváci se kromě kvalitního mládežnického hokeje mohou těšit i na bohatý doprovodný program.
V Lomnici se chystá velký hokejový podvečer. Bílí Tygři s lomnickým klubem na úrovni mládeže úspěšně spolupracují, zápas juniorské extraligy je dalším krůčkem. Na zápase bude přítomen tygří maskot, ale i malý fanshop, v němž si budou moci příchozí fanoušci zakoupit zboží s tématikou Bílých Tygrů. Pokud se tedy na zápas zapomenete pořádně vyzbrojit, nebude problém to přímo na místě napravit! Připravena bude zároveň McDonald´s Tygří Trefa, která je dobře známá ze zápasů seniorské extraligy. Příchozí diváci si navíc budou moci vyzkoušet například virtuální Sense Arenu, kterou liberečtí hokejisté využívají v tréninku. K dispozici bude také interaktivní deska na cvičení ovládání kotouče. V jednotlivých soutěžích se bude bojovat například i o vstupenky na domácí utkání A-týmu Bílých Tygrů! Především ale v Lomnici půjde o hokejový zážitek. Utkání s Dynamem bude nesmírně důležité – bude se totiž jednat o duel dvou sousedů v tabulce, kteří se aktuálně nacházejí na hraně postupu do play-off a chtějí se tabulkou posunout vzhůru. Neváhejte a přijďte liberecké mladíky do Lomnice nad Popelkou podpořit! Vstupné je 50 Kč.