Klub, 23.04.2020
VÝKONNÝ VÝBOR HC POSÍLÍ JAKUB NĚMEC
L O M N I C E - I v této těžké době výkonný výbor klubu nezahálí. Do svých řad přijal nového člena vedení, kterým se kooptací stal Jakub Němec.
Výkonný výbor svým rozhodnutím na zasedání dne 22. 4. 2020 v souladu se stanovami klubu naplnil počet členů na pět. Novým členem vedení klubu se stal dlouholetý hráč našeho klubu a v současnosti trenér mládeže Jakub Němec. Jakub tak naváže na rodinnou tradici, kdy dlouholetým členem vedení a předsedou klubu byl i jeho otec Pavel. Jakub se bude v klubu věnovat sportovnímu úseku práce s mládeží. Přejeme mu hodně zdaru a jsme rádi, že náš klub získal novou a zároveň kvalitní posilu ve vedení. Ilustrační foto je z března 2009, kdy ještě v barvách A týmu jako dlouholetý kapitán bojoval o titul ve finále KLM proti VTJ Liberec.