ZDE.

Fotogalerie zápasu Lomnice - HC Medvědi Minsk(BLR) ZDE

Fotogalerie zápasu Lomnice - HC SPARTAK Nové Město ZDE

Fotogalerie zápasu Lomnice - HC Česká Lípa ZDE

nebo ve fotogalerii HC Lomnice ve fotosložce Turnaj MŽ v České Lípě 28-30.12.2014" />
Jiří Martínek, 31.12.2014
Vánoční turnaj MŽ v České Lípě
Česká Lípa - Mezi vánoci se naši mladší žáci zúčastnili mezinárodního třídenního turnaje v České Lípě. Turnaje se účastnily dále týmy HC Spartak Nové Město, HC Medvědi Minsk(BLR), HC Česká Lípa, HMS 2003 (SVK), 3b Slovakia Lions(SVK), HC Varnsdorf a HC Děčín. Přes počáteční neúspěchy v základní skupině se našim klukům podařilo smolnou bilanci prolomit a po krásných a velmi napínavých zápasech o umístění s celky HC Spartak Nové Město a HC Česká Lípa zvítězit a obsadit tak zasloužené 5 místo. Klukům děkujeme za bojovnost a krásný hokej, fanouškům pak za neuvěřitelnou atmosféru jakou hala v České Lípě nepamatuje. Kompletní výsledky z celého turnaje si můžete prohlédnout ZDE.

Fotogalerie zápasu Lomnice - Varnsdorf ZDE

Fotogalerie zápasu Lomnice - 3b Slovakia Lions ZDE