Lomnice – První domácí utkání bylo zároveň odvetným utkáním Poháru Českého ráje s jediným soupeřem nehrajícím v liberecké soutěži. Diváci, kteří si našli cestu na lomnický stadion, jistě nelitovali. V utkání padlo jedenáct branek a bylo napínavé až do samotného vítězného konce pro domácí. Lomnice držela otěže zápasu pevně ve svých rukou. Vždy vedla o jednu nebo dvě branky. Ve dvougólovém vedení se však nikdy neudržela příliš dlouho. Těsný výsledek museli naši hokejisté hájit až do závěrečné power-play soupeře. Další domácí utkání je na programu v neděli 7.10.2018 od 18.00 hodin s Českou Lípou.

Redakce, 01.10.2018
Vítězná přestřelka s Novou Pakou