Nová Paka, Lomnice - Lomnice doháněla v pátečním pohárovém zápase v Nové Pace dvougólové manko úspěšně, dokonce šla třetím gólem do vedení, ale nakonec v prodloužení podlehla. Nedělní zápas s Českou Lípou byl jednoznačný a lomničtí hokejisté se mohli radovat společně s výtečným publikem z vysokého vítězství.

Redakce, 27.11.2017
Výhra nad Českou Lípou kompenzovala porážku v prodloužení v Nové Pace

Příští víkend zajíždí Lomnice do Liberce k nedělnímu zápasu s místním Slavojem. Na domácím ledě se představí až v sobotu 9. prosince od 18 hodin proti Varnsdorfu. Den poté 10. prosince hokejisté odehrají další pohárové derby na půdě Turnova 1931.