hc lomnice nad popelkou
Klub, 18.12.2023
Z Frýdlantu vezeme důležité body.
F R Ý D L A N T - Utkání na půdě aktuálně trápícího se Frýdlantu začalo snově. V 11 minutě jsme vedli 3:0, domácí se ale nevzdali a dokázali skóre ve 42. minutě otočit. Závěr zápasu jsme lépe zvládli my, a dokázali vybojovat cennou výhru.
Když v 11. minutě zvyšovalZdenda Václavec již na 3:0 pochyboval o naší výhře málokdo. Domácí se ale nevzdali. Ve druhé třetině dokázali 3 brankové manko smazat a ve třetí části šli ve 42. minutě dokonce do vedení. Ve 45. minutě Filip Mizera z přesilovky 5/4 vyrovnal a stejný hráč v 56. minutě využil přesilovku 5/3 a vrátil hostům vedení. V dramatickém závěru pak lomničtí vstřelili ještě 2 branky do prázdné domácí branky power-play a mohli jsme se radovat. Rok 2023 zakončíme domácím zápasem s Varnsdorfem v pátek 22.12.2023 od 18:00 hod..