Turnov, Liberec – Minulý týden v Turnově se přiklonilo štěstí na stranu lomnických hokejek a v závěru zápasu dokázali získat bod navíc v prodloužení. V páteční dohrávce se Slavojem Liberec naši hokejisté vyhráli. Se stejným soupeřem se v řádném hracím kole střetli znovu v neděli. Tentokrát se po remíze v základním čase, radovali z bodu navíc v prodloužení liberečtí. Naši borci drží po druhé části soutěže průběžné třetí postupové místo. Soutěž bude pokračovat od 11.1.2020 nadstavbou o play-off. Lomničtí hokejisté budou po dlouhé sérii dvanácti venkovních zápasů hrát celou třetí část soutěže před domácím publikem.

Redakce, 15.12.2019
Z Liberce a Turnova šest bodů