- V pátek 27.září, se od 16:00 na lomnickém letním stadionu konala již šestá celorepublikové akce Týden hokeje. Čtyři noví adepti si odnesli domů nejen nový dres národního týmu a drobné dárečky, ale i spoustu zážitků.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 27.09.2019
Zářijový náborový TÝDEN HOKEJE na mobilním hřišti
Zářijový náborový TÝDEN HOKEJE na mobilním hřišti
L O M N I C E - - V pátek 27.září, se od 16:00 na lomnickém letním stadionu konala již šestá celorepublikové akce Týden hokeje. Čtyři noví adepti si odnesli domů nejen nový dres národního týmu a drobné dárečky, ale i spoustu zážitků.

Náborové odpoledne začalo netradičně na mobilní hokejbalovém hřišti na letním stadioně. Na tom zimním je aktuálně v plném proudu rekonstrukce chlazení a tak led není v Lomnici zatím k dispozici. Po příchodu proběhla registrace s rodiči dětí. Přímo u hřiště proběhlo krátké představení hokejového klubu a projektu „Pojď hrát hokej“. Další kroky malých adeptů ledního hokeje vedly na umělou plochu. Zde se dětem věnovali, jak trenéři mládeže, tak i hráči lomnických starších žáků. Všichni měli možnost dle svých schopností zkusit zábavu svých tatínků, hokej na botech. Projeli si obratnostní dráhu a zahráli bandy hokej. Zároveň probíhaly rozhovory s rodiči o možnostech příchodu na nejbližší tréninky v přípravce. Celý odpolední program byl vydařený. Doufejme, že akce dokázala zaujmout, a tak jako po lednové akci, přijde většina kluků na svůj první trénink přípravky již příští týden. Všichni si celé odpoledne krásně užili a svůj první hokejový den si určitě budou chtít zopakovat. Úsměvy na rtech těch nejmenších byly odměnou pro všechny pořadatele z řad klubu, kteří celou akci připravili. I jim patří obrovské poděkování. Společná fotografie byla tečkou za příjemně stráveným odpolednem. Akce byla součástí náborového týdne a byla podpořena MAS Brána do Českého ráje.
Fotografie z celé akce naleznete na adrese :
https://www.flickr.com/photos/155902240@N04/albums/72157711087752032

.