Fanzone – Ptejte se – Redakce

Potřebujete se něco dozvědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Zodpovězeny budou pouze smysluplné dotazy neobsahující vulgarismy. Délka otázky je omezena 700 znaky. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.
Pavel Barták (pavel.bartak.semily@centrum.cz - Tample, Svojek) 12.11.2016, 11:06
Dobrý den,
mám doma brusle velikosti 43 (Blade x100-TT) , ze kterých kluk už vyrostl. Jsou prakticky nové a je škoda je někam vyhodit. Chci se poptat, jestli je možnost na nějakou nástěnku píchnout inzerát o prodeji bruslí, na stadionu by to bylo asi dost smysluplné a někomu by se to mohlo hodit. Předem díky za odpověď.

Pavel Barták, Tample 31, mobil 606451122

Odpověď:
Přineste inzerát na stadion. Umístíme ho u vchodu do ZS.
ladislav pešek (pesek@centrum.cz - Praha) 9.11.2016, 21:19
dobrý večer přestoupí hráči hc lomnice nad popelkou do hc bohemians praha?
sháníme úspěšné podnikatele,sponzory,trenéry a hráče kteří dostanou hc bohemians praha do extraligy.
email:ihcbohemians@email.cz

děkuju ladislav pešek
email:pesek@centrum.cz

Odpověď:
Velmi vtipný příspěvek. :-) . Hromadný přestup do Hc Bohemians Praha se nechystá.
damha karel řezníček (ihcbohemians@email.cz - Praha) 3.9.2016, 07:50
Nabízím přátelský zápas s Hc Bohemians Praha.
Musím vás ubezpečit že máme zájem o vaše některé hráče na přestup nebo na hostování v Bohemce.

Odpověď:
Děkujeme za nabídku. S nabídkou přicházíte bohužel pozdě. O tomto víkendu má náš tým soustředění na novou sezónu v České Lípě. A příští víkend přátelský zápas v Nové Pace. Pokud by Vaše nabídka přišla dřív, samozřejmě by jsme přátelské utkání sehráli, představili Vám všechny hráče a zároveń i samozřejmě nabídli. Upozornujeme však, že naši hráči jsou velmi velmi drazí. :-)

Jirsáková Svatava (Svatka.Jirsakova@seznam.cz - Valdice) 5.8.2016, 14:30
Dobrý den,
chtěla bych svou 5-letou dceru přihlásit na školičku bruslení. Prosím o informaci, jestli jsou ještě volná místa a kam se popř. máme dostavit.
Děkuji za odpověď a přeji hezký den. Jirsáková

Dobrý den,
Led na našem zimním stadionu bude od 17.9.2016. První školička bruslení se bude konat v sobotu 24.9.2016 od 8:45 hod. Vaši 5-letou dceru nemusíte nikam přihlašovat, stačí ji přivést a o ostatní se postarají kvalifikovaní trenéři a trenérky. Pro její bezpečnost bude dobré, když bude mít helmu. Stačí cyklistická.
Milan Hnát (mh.interiery@centrum.cz - CHrudim) 27.4.2016, 21:09

Kontakt byl předán.
Tomáš Hradecký (hradeckytomas52@seznam.cz - Libštát) 6.4.2016, 00:28
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné se přihlásit do A-Týmu a jak velké hokejové zkušenosti jsou potřeba?
S pozdravem Hradecký

Odpověď:
Dobrý den, pokud jsi prošel mládežnickými kategoriemi v některém klubu, nebo jsi hrál v kategorii dospělých, přijď na některý trénink A-týmu, kde bude posouzena tvoje výkonnost. Pokud budeš splňovat schopnostní a dovednostní požadavky můžeš se stát hráčem A-týmu.
Dan Brož (danybroz@seznam.cz - Lomnice nad popelkou) 19.2.2016, 14:40
Dobrý den chci se zeptsz budou zítra na áčku bubny?

Odpověď:
Otázka bubeníků je stále otevřená. Na zápasy play-off a kvalifikace bubeníci určitě budou.
Jirka 4.1.2015, 20:41
Dobrý den,
má Lomnice v případě vítězství v přeboru Prahy právo účasti v kvalifikaci o 2. ligu, nebo se toto právo vztahuje pouze na pražské kluby a Lomnice ho může získat pouze vítězstvím v Libereckém přeboru?
Díky.

Odpověď:
Na aktivu klubů bylo Lomnici přislíbena účast i z Přeboru Prahy.
Jonáš (jonas@centrum.cz - Chrudim) 6.12.2013, 21:35
Proč hraje Lomnice zároveň dva krajské přebory ?

Odpověď:
V loňském roce jsme chtěli soutěž pro mladé hráče, kteří odrůstají juniorskému věku a dále kvalitní soutěž pro muže. Proto jsme se rozhodli využít spolupráce s HC Bohemians a požádat kluby v Praze o přijetí do vylepšeného přeboru Prahy. Madíci tak sbírali zkušenosti v Libereckém přeboru (kam územně spadáme) a muži se prali o dobré umístění v kvalitní soutěži v Praze. Model se osvědčil a tak v něm letos pokračujeme. Jen s tím rozdílem, že se zúžil hráčský kádr a je jen jeden realizační tým.
mk (matejkincl@centrum.cz - železnice) 31.10.2013, 14:06
budou fotky z utkání se švedskem

Odpověď:
Nevím o nikom, kdo by fotil. Pokud bychom dostali dispozici foto rádi je zveřejníme.

Další stránky
12>>