7.kolo, neděle 12.12.2021
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou - HC Spartak Choceň
15:2 (5:0,5:1,5:1)
Branky a nahrávky: 10. Průšek (Bartovič, Macháček), 10. Hrabčák (Bartovič, Rozsíval), 15. Kratochvíl (Ehrenberger, Vápeník), 17. Hrouda (Vápeník), 19. Rozsíval (Bartovič), 23. Vápeník, 28. Rozsíval (Bartovič, Hrabčák), 32. Macháček (Hrabčák, Hrouda), 35. Macháček, 36. Průšek (Macháček), 47. Hubačík (Mizera), 48. Bartovič (Průšek), 53. Macháček (Bartovič), 57. Macháček (Hrabčák), 60. Bartovič (Macháček) – 33. Dobýval (Kroupa), 41. Novotný (Kučera). Průběh utkání: .
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: Š. Bogač — M. Macháček, P. Průšek, T. Vápeník, L. Ehrenberger, V. Stromský, J. Seidl — A. Bartovič, D. Hrabčák, D. Rozsíval, D. Hrouda, M. Kratochvíl, J. Hubačík, V. Mizera, M. Ulman, M. Raška
HC Spartak Choceň: R. Bednář, R. Flégr — M. Nechuta, D. Brůna, M. Kouřím, M. Pecháček, P. Matějíček, A. Šír — T. Novotný, L. Dobýval, L. Kučera, J. Kroupa, J. Skála, O. Matějka, D. Šrajer, J. Šeda, E. Šigut, D. Klement

Vzájemné zápasy